Ученици осмог разреда, наша генерација 2001. су у низу својих активности одлучили да сам крај ове године увеличају НОВОГОДИШЊОМ МОДНОМ РЕВИЈОМ. Ревија је организована за све ученике наше школе, а сав приход прикупљен од продатих улазница је намењен ученицима осмог разреда за прославу метурске вечери. Осмаци су се побринули за све: организацију, озвучење, украшавање сале. Одлуку о победнику је донео жири у следећем саставу: Весна Карановић (родитељ и мајка три девојке), Милица Грбић (наставница ликовне културе) и Јадранка Тубин (ученица 7. разреда и члан ученичког парламента). Свој допринос у организацији и огромну помоћ ученицима су пружили Милана Киш (психолог школе и разредни старешина осмог разреда), Слађана Вукић (наставница српског језика), Биљана Новаковић (учитељица), Борислава Суботички (библиотекарка), и КУД ‘’Извор’’ Наково. Њима осмаци упућују посебну захвалност. Такмичарски део је одржан за више категорија. Девојчице су демонстрирале: школску гардеробу, одећу за госпођу и вечерњи излазак. Дечаци су припремили изложбу лудих фризура. У паузи између дефилеа ученица Дуња Гашић је показала свој певачки таленат у извођењу композиције ‘’Све још мирише на њу’’. Посебну пажњу у овој вечери је изазвало гостовање Карате клуба ‘’Феникс’’ у ком тренира наш осмак Слободан Калембер. Жири је имао тежак задатак да изабере најбоље међу прелепим моделима и за сваку категорију су додељене по три награде. За слатке награде су се побринули ученици осмог разреда.

Модна ревија Модна ревија

Остале слике се могу погледати у галерији слика.