Лепо је имати хоби.Сви моји другари имају хоби, а имам и ја.Имам их више. Открићу вам најомиљеније.

Мој омиљени хоби је сакупљање и читање разних књига као што су:бајке,приповетке,енциклопедије,књиге о животињама и још многе друге.Оне су ми хоби зато што волим да читам и тако научим мого тога.Поред књига хоби ми је и сакупљање салвета.Имам их баш много,зато што сам велики број наследила од своје сестре.Уживам да се мењам,а кад имам дупликате волим и да их поклањам.Имам још један необичан хоби, а то је сакупљање фигурица једнорога и малих коњића.Они се зову Filly Fairy.Имају на себи крила која у мраку светле.Имам и њихову кућицу и када немам много да учим волим да се играм са њима.

elektronski casopis 20140709 1248996917

Имати хоби је јако лепо и
корисно. Свима предлажем да имају хоби и уживају у стварима које воле.

Тијана Грбић (трећи разред)