Pozorisna predstava

Glumci pozorišne trupe „Zvezdica" iz Zrenjanina već drugi put za redom u OŠ „Petar Kočić" u Nakovu učenicima izvode svoje predstave.

Nakon izvođenja lutkarske predstave „Bajka o Majušku", a 12.maja 2014. godine glumci su izveli interaktivnu predstavu „Naši zanati". Na duhovit i kreativan način decu su upoznali sa nekim zanatima. Osmeh nije silazio sa lica a pojedini učenici su i sami bili glumci i oprobali se u novoj ulozi. Bili su mušterije kod krojačice, frizera sa italijanskoim naglaskom, a degustatori i pomoćnici kod francuskog kuvara.

Deca su uživala u predstavi. Glumce su pozdravili velikim aplauzom i poželeli da se još koji put vide.

Ostale slike se mogu pogledati u galeriji slika.