У четвртак, 5.5.2016. у нашој школи одржана је трибина о безбедности на интернету за ученике 4, 5. и 6. разреда. Трибину су водили наставници техничког и информатичког пбразовања Милорад Карановић и Арпад Пастор. Ученицима је кроз ово ово предавање предочено које опасности вребају користећи разне популарне друштвене мреже. Предавачи си им дали многобројне савете како да се заштите и сакрију свију интиму у циљу сопствене безбедности. Веома поучна трибина пробудила је свест код већине ученика о озбиљности овог проблема којег ученици нису ни били свесни. Више информација на ову тему можете прочитати на сајту http://bezbednaucionica.rs/. Захвљујемо наставницима-водитељима и очекујмо да че се овакава сарадња наставити.

Tribina o bezbednosti na internetu Tribina o bezbednosti na internetu

Слике се могу погледати у галерији слика.