САЈАМ ПРОФЕСИОНАЛНЕ ОРИЈЕНТАЦИЈЕ

Обавештавамо Вас да ће 8. Сајам професионалне оријентације у Кикинди бити одржан 10. маја 2016. године, на простору ГРАДСКОГ ТРГА, у трајању од 10 до 16 часова. Штандови ће бити постављени у близини Народног музеја.
Приликом посете Сајма ПО, ученици и родитељи могу од дежурних особа за штандовима да затраже све информације које су од значаја за правилан избор занимања.
С обзиром да се Сајам одржава на отвореном простору, сви заинтересовани ученици, родитељи и наставници Сајам могу да посете у наведеном периоду, од 10 до 16 часова.
Напомена:
Датум одржавања Сајма може бити промењен, у случају најаве неповољних временских услова.