Овог петка су ученици осмог разреда организовали маскенбал за све заинтересоване ученике школе. Играли смо се, плесали и дружили, а након дефилеа жири је изабрао најуспешније: Најоргиналнија маска - Ања Грбић (први разред)- Јапанка; најстрашнија маска - Ања Кресоја (четврти разред) - вампир; маска са највише детаља - Теодора Мајсторовић (трећи разред) - дама; најзанимљивија маска - Бојан Деринг (шести разред) - кловн; специјална награда за маску је припала ученици Нини Керкез (први разред)-циганка Касандра; посебно су похваљени ученици петог разреда за колективну маску - група разбојника. Награђеним маскама подељене су специјалне дипломе и слатке награде за које су се побринули осмаци.