У наковачкој библиотеци је одржано песничко вече наше песникиње Гордане Ђилас. Приказ књижевног опуса песникиње дала је књижевна критичарка Марија Танацков. О сликовитим детаљима порекла и живота песникиње у Накову говорио је Јовица Тркуља, Професор Правног факултета Универзитета у Београду. Ученице школе ''Петар Кочић'' Наково читале су изабране стихове. На крају вечери је за госте приређено угодно дружење и коктел. Ово је још један пример успешне сарадње наше школе са свим сеоским установама.

pesnicko vece 20141005 1056649471

Остале слике се могу погледати у галерији слика.